Praktyka medytacji

Teoria medytacji

Mistrzowie medytacji

Medytacja a Wielkie
Systemy Duchowe

Medytacja a seksualność

Medytacja a stres

Medytacja a zdrowie

Polecamy

Czytelnicy piszą
Linki

Ebooki o rozwoju
Ebooki - wszystkie

Strona główna


Księga Gości
dopisz się - przeglądaj

  

relaxationAktualności                  Sklep                 Kontakt                FORUM                  Blog

     
    Naturalne kosmetyki
- najlepszy Program Partnerski


  

 
Najlepszy Program Partnerski
Wiele osób interesuje się programami partnerskimi oraz ogólnie zarabianiem w Internecie, ale który z programów jest najlepszy?
Ogólnie programy partnerskie umożliwiają posiadaczom stron internetowych promowanie rożnych sklepów www i produktów - najlepiej jeśli są one pokrewne tematyce strony.

Jednak Program Partnerski VIVETIA jest nową jakością wśród programów partnerskich. Jest tak z kilku powodów:
- umożliwia nawet działanie osobom nie posiadającym własnej strony www (udostępnia - w ramach uczestnictwa w nim - sklep internetowy dla każdego partnera - obsługiwany spedycyjnie przez samą firmę), 
- oferuje produkt zużywalny - codziennego i powszechnego użytku - doskonałej jakości kosmetyki naturalne. Produkty te produkowane od lat około 10 zdobyły przez ten czas ogromną ilość wyróżnień i nagród. Jednocześnie, pomimo doskonałej jakość, duża część tej oferty jest bardzo atrakcyjna cenowo,
 - program ten umożliwia znacznie większe dochody, niż większość dostępnych na polskim rynku Programów Partnerskich. Wynika to z innowacyjności tego programu: chociaż program Vivetia daje ogromny komfort działania (możliwość całkowitego sterowania i działania jedynie przez Internet - podobnie jak inne programy partnerskie), to jednocześnie system rozliczeń i prowizji jest tu bardziej podobny do mlm. W praktyce oznacza to nieporównywalnie większe możliwości uzyskiwania dochodów, 
- uczestnik ma pełny dostęp do swoich statystyk, panelu administracyjnego, a także może rozliczać swoje dochody w pełni legalnie, ale w oparciu o umowę o dzieło (bez konieczności zakładania Działalności Gospodarczej).


Jest także kilka innych czynników decydującej o dużej wartości tego Programu Partnerskiego. Działalność i ideę firmy ATW Vivetia można bowiem nazwać stosunkowo najbardziej holistyczną spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku programów partnerskich. 
Z jednej strony firma (jako jedna z 5 z polskim kapitałem) od 2004 roku jest partnerem ONZ i uczestniczy w programie ds. Rozwoju Global Comact, nakierowanym na rozwój społeczny.
Z drugiej strony strony, w jej - bardzo atrakcyjnej jakościowo i cenowo ofercie kosmetycznej - kładzie się bardzo duży nacisk na naturalne pochodzenie produktów, dobrą ich wchłanialność i przyjazny stosunek do środowiska (produkty biodegradalne i hipoalergiczne), a także na zastosowanie w recepturach niektórych zasad homeopatii. 

Dodatkowym pozytywnym atutem Programu Partnerskiego Vivetia jest dojrzałe psychologiczne wsparcie dla uczestników programu. Polega ono m.in. na tym, że każdy uczestnik programu może bezpłatnie zapisać się na mailowy kurs "Kod Sukcesu" w którym otrzyma szereg psychologicznych wyjaśnień i inspiracji dotyczących sprawnego działania zawodowego i finansowego. 
Ponadto ma stały dostęp do kursu "Marketing Internetowy dla początkujących, czyli jak zacząć zarabianie w Internecie", dzięki czemu swoją działalność może rozpocząć nawet osoba całkowicie stawiająca pierwsze kroki i nie mająca doświadczenia w tematyce zarabiania przez Internet.

Tak więc razem z naszymi życiowymi postępami zmierzającymi do niezależności finansowej i możliwością spełniania swych marzeń, jednocześnie - poprzez pomoce edukacyjne Vivetii - możemy także lepiej zrozumieć swoje wzorce myślowe, działanie swojej podświadomości, jak i możemy zamienić swoje ukryte samoograniczenia na pozytywne wzorce myślowe, pozytywne nastawienie do życia, postawę wiary we własne możliwości i bardziej efektywnego wyrażania się w życiu.

Osobiście mam bardzo pozytywne odczucia co do atrakcyjności i możliwości Programu Partnerskiego Vivetii

Rafał Seremet  
info@seremet.org
 
 

zobacz więcej: Najlepszy Program Partnerski